niedziela, 25 sierpnia 2013

POLECAM :)

Heej wam ;)

Dzisiaj piszę posta dosyć póżno, bo dopiero wróciłam od babci, więc jest zrobiony na szybkiego. Dzisiejszy post to troche nietypowe odnalezienie dosyć starego filmu, który tak mi się spodobał, że oglądam go już 15 raz i dalej mogłabym go oglądać. Być może dlatego, że gra w nim mój ulubiony aktor-Jakub Gierszał Chodzi o film " Sala Samobójców". Zawsze dużo słyszałam o tym filmie, ale jakoś nigdy nie miałam ochoty go obejrzeć. Zawsze słyszałam, że ten film jest "głupi" i nie warto go oglądać, a kiedy usłyszałam, że jest polski, to już w ogóle. Myślałam, że to kolejny jakiś film o bójkach (bo jeszcze wtedy go nie widziałam). Jakoś 4 dni temu, kiedy strasznie mi się nudziło, i siedziałam sobie na bestach, zobaczyłam zdjęcia z tego filmu i opis:"Ten film i tak zawsze będzie najlepszy.Kuba dziękujemy Ci za Dominika." czy coś takiego. W tej chwili powiedziałam sobie, że skoro gra tam Kuba, obejrzę go. Na początku w internecie chciałam zobaczyć aktorów którzy grają w tym filmie. Pomyślałam, że rzeczywiście może być niezły. Napisałam do kolegi, czy chciałby obejrzeć ze mną i Verą ten film. No więc zaprosił nas do siebie. Nawet nie musieliśmy go zgrywać, ponieważ kolega miał ten film na płycie. Kiedy go obejrzałam sama prawie się poryczałam. Tak świetny film , świetni aktorzy i w ogóle świetnie to zagrali. W sumie to ten film jest z życia wzięty. Ale właśnie dlatego go lubię.

Macie tu kilka zdjęć z "Sali samobójców" :


W skrócie pisząc, film jest o normalnym chłopaku który wpadł w uzależnienie. Nie będę pisać nic więcej bo nie chcę za dużo zdradzać. Film jak mówiłam, super. Moim zdaniem Kuba powinien cały czas mieć czarne włosy ;3 Kto jeszcze nie obejrzał POLECAM
A wam podobał się film "Sala samobójców" ?

Lubicie jak gra w filmach Jakub Gierszał ?

Bardziej wam się podoba Kuba w czarnych czy blond włosach ?

2 komentarze:

 1. nigdy nie oglądałam a może warto!
  obserwujemy?
  pastelowebuciki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam ten film, jeden z lepszych polskich :)
  Zapraszam na nowy post u mnie! :) Jednocześnie mam wieeelką prośbę - czy mogłabyś poklikać w linki, które zamieściłam w poście? :) Sheinside zaproponowało mi współpracę i to jest jeden z warunków jej nawiązania :)
  http://desenflamme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

♥ za wszystkie miłe komentarze z góry DZIĘKUJĘ ;)
♥ wymieniam się obserwacjami
♥ za każdy komentarz i obserwację się odwdzięczam, wystarczy, że zostawisz w komentarzu link do swojego bloga
♥ weryfikacja obrazkowa wyłączona